sadsad x
asdasd

Solante Pigmenta Güneş Kremi Nasıl Bir Üründür?

06 Mayıs 2018
Solante Pigmenta Güneş Kremi Nasıl Bir Üründür?
Solante Pigmenta Güneş Kremi Nasıl Bir Üründür?

 Özellikle yaz aylarında ve tatilde sıkça ihtiyaç duyulan güneş kremleri, cildimizin güneşin zararlı ışınlarından korunması için hayati bir değer taşıyor. Aksi durumda güneşe direk olarak maruz kalan ciltlerde cilt yanıkları, leke oluşumu, uzun vadede cildin doğal nem dengesini kaybederek kırışması ve hatta cilt kanserine bile neden olan olumsuz etkiler ortaya çıkmaktadır. Günümüzde bu olumsuz etkilerden korunmak için birçok güneş kremi satışa sunuluyor. Bu kremler arasından doğru bir seçim olan Solante güneş kremi çeşitli koruyucu özellikleri ile yaz aylarında en yakın dostunuz olmaya aday.  

 
Solante Güneş Kreminin Özellikleri
 
  Güneşten korunmak için üretilen en etkili güneş kremlerinden biri olan Solante Pigmenta spf 50 faktörlü bir üründür. Yüksek koruma faktörü sayesinde güneşin ışınlarından korunmayı en başarılı halde gerçekleştiren bu ürün, aynı zamanda daha önceden güneşin etkileriyle oluşan güneş lekelerinden de kurtulmaya yardımcı oluyor. 

  Hiperpigmentasyon adı verilen, derinin koyu renkte lekeler ile kaplanmasına karşı özel olarak üretilen Solante Pigmenta tüm vücutta, gözler ve genital bölgeler hariç olmak üzere güvenle kullanılan bir üründür. Üzüm çekirdeği özleri ile zenginleştirilmiş olan Solante Pigmenta güneş kremi özellikle tatilde yani deniz ve güneş ile iç içe geçirilen zamanlarda tercih edilebilen bir üründür. Fakat bununla birlikte günlük yaşamda da güneşe çıkmadan önce uygulanabilir. Bu sayede her zaman güneşin olumsuz etkilerinden korunarak, cildinizi ferah ve sağlıklı tutabilirsiniz.
 
 İyi bir güneş kreminden beklenen ilk özellik, bu kremin hem UV hem de UVB ışınlarına karşı koruma içermesidir. Zira güneşten gelen zararlı ışınlar yalnızca UV ışınları değildir. Buradan hareketle Solante güneş kremleri bu her iki zararlı ışına karşı bir koruma içermektedir. Tüm bu avantajlara sahip olan Solante güneş kremi fiyatları sunduğu etkin korumanın yanı sıra oldukça uygundur. 
 
Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılmalıdır?

 
    Cilt üzerinde mükemmel bir koruma sağlayan Solante'den tam bir etki elde edebilmek için bu ürünün güneşe çıkmadan evvel en az 15 dakika önce uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamanın 2 saat aralıklar ile devam ettirilmesi ürünün etkisinin gün boyu devam etmesine yardımcı olacaktır. Her cilt tipinde güvenle uygulanan bu güneş kremi, özellikle açık renkli tenlerde ve hassas ciltlerde faydalı olmaktadır. 
 
    Özellikle güneş ile henüz temas etmeden yani sabah saatlerinde kremin uygulanması daha başarılı sonuçlar sunacaktır. Cilde kolaylıkla uygulanan güneş kremi Solante avuç içerisine bir miktar alındıktan sonra dairesel hareketler ile cilde hafifçe masaj yapılarak uygulanmalıdır. Ürünün suya karşı dayanıklılığı bulunmaktadır. Fakat her havuza veya denize girme, duş alma sonrasında kremin uygulaması tekrarlanmalıdır. 
 
Solante Güneş Kremi Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 
  Üzüm çekirdeği gibi doğal bir içeriğe sahip olan ürün, bilinen herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Ancak ürünü ilk kez kullanacak olan kimseler, cildinde hafif bir yanma hissi duyabilirler. Bu, ürünün son derece doğal bir etkisidir. Birkaç dakika sonra bu his, kendiliğinden kaybolmaktadır. Ürünün kullanımına devam eden kimseler, birkaç kullanımdan sonra artık bu yanma hissini duymayacaktır.
 
  Ürünün kullanımı sırasında kesinlikle gözlerle temas ettirilmemesi tavsiye edilmektedir. Ayrıca boşaltım ve sindirim sistemi üzerinde kalan bölgelere de uygulanmaması gerekir. Aşırı hassas ve sorunlu cilt tiplerinin bu ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Temiz ve kuru cilde uygulanması gereken ürün, ihtiyaç duyulan sıklıkta, güvenle kullanılabilir. Sizlere birçok avantajı sunan Solante güneş kremi fiyatı seçenekleri genel itibariyle uygun olmakla birlikte bazı ufak farklılıklar ile satışa sunulmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.